Swoje 20-lecie Telewizja POLSAT świętować będzie hucznie już 18 grudnia (wtorek) o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jednocześnie o tej samej porze zapraszamy widzów przed telewizory na blisko 3 godzinną transmisję na żywo.

Gala 20-lecia Telewizji POLSAT 18 grudnia 2012W czasie jubileuszowego koncertu zobaczymy najbardziej wzruszające i zabawne filmy z historii Polsatu. Tego wieczoru na scenie Teatru Wielkiego zagoszczą m.in. takie kultowe już osobowości jak Mariusz Szczygieł, Marcin Miller, Zygmunt Chajzer, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura czy Misiek Koterski. Specjalnie na jubileuszowy koncert przyleci ze Stanów Zjednoczonych związany ze stacją od 1998 roku Andrzej Gołota.

 

Gala 20-lecia Telewizji POLSAT 18 grudnia 2012Dwadzieścia lat historii Polsatu przeplata się z historią polskiej muzyki rozrywkowej, dlatego tego wieczoru w Teatrze Wielkim usłyszymy największe hity ostatnich dwóch dekad, m.in.: „Takie tango” Budki Suflera, „Bo tutaj jest jak jest” w wykonaniu duetu Borysewicz Kukiz, czy pamiętną „Moją i Twoją nadzieję” zespołu Hey, a także utwory tych artystów, którzy swoje pierwsze kroki i pierwsze sukcesy odnosili właśnie w Telewizji POLSAT. Są wśród nich m.in.: Bracia, Zakopower i Afromental. W trakcie jubileuszowego wieczoru nie mogło zabraknąć przyjaciółek stacji: Maryli Rodowicz i Edyty Górniak.

 

18 grudnia przez scenę Teatru Wielkiego przejdzie wielki, barwny korowód aktorów, artystów i największych osobowości telewizyjnych – ludzi, którzy na stałe zapisali się w dwudziestoletniej historii stacji. Ten wieczór będzie pełen emocji, podobnie jak 20-letnia historia Telewizji POLSAT.