W niedzielę 8 stycznia 2012 r. w sali balowej hotelu „Mazurkas” odbył sie Koncert Noworoczny z udziałem gwiazd opery. Z  Królewską Orkiestrą Symfoniczną wystąpili soliści: Alicja Węgorzewska (mezzosopran), Krystian Krzeszowiak (tenor) oraz skrzypek i konferansjer – Bogdan Kierejsza. Muzycy oraz soliści wykonali dla publiczności utwory operowe, operetkowe, fragmenty najbardziej znanych musicali oraz pieśni neapolitańskie i standardy amerykańskie. Widzowie, jak i organizatorzy ocenili ten koncert jako najlepszy od kilku lat w tym miejscu i z tej okazji.  Patronat nad koncertem objął Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Pan Paweł Kanclerz, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego Pan Jan Żychliński oraz Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Pani Blanka Jabłońska. Ponadto na uroczystość zaproszenie przyjęli m.in. Poseł na Sejm RP Jacek Sasin, Burmistrzowie, Wójtowie, przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców oraz wiele innych osób, którzy są wielbicielami opery, operetki i muzyki symfonicznej. Sala widowiskowa hotelu była wypełniona po brzegi, po zakończeniu koncertu i owacjach na stojąco na wszystkich czekał pyszny tort i symboliczna lampka wina.

[nggallery id=7]

Publiczność mogła spotkać się z artystami, chwilę z nimi porozmawiać, poprosić o autograf. Najbardziej „oblegani” byli Alicja Węgorzewska, która jest znaną  i cenioną śpiewaczką operową oraz Krystian Krzeszowiak – gwiazda opery włoskiej. Oboje występują na polskich i europejskich scenach operowych m.in.  w Mediolanie, Florencji, Berlinie oraz Wiedniu.

Bogdan Kierejsza, ktory prowadził ten wieczór zagrał solo kilka porywajacych utworów  takich jak m.in. „Czardasz” Montiego, „Zapach Kobiety” czy „Piraci z Karaibów”.

Na zakończenie wieczoru podziękowania za przybycie i życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym 2012 Roku przekazali Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego i Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Technikę sceniczną, światło oraz dźwięk, wszystko na znakomitym poziomie zapewniła firma Studio Grupa.